Seo ve Sem Hakkında

En uygun fiyatlarla en kalitesi baskı hizmetini sunmayı amaç edinmiş gizamedya.com ile “artık herkesin kendi matbaası oldu!” Arama motorlarında insanların herhangi bir ürün, hizmet ya da bilgiyi aramaları durumunda ilgili sayfaların gözler önüne getirildiğini görebilirsiniz. İlk sıralarda yer alanların ise içerik bakımından tatminkar niteliklere sahip olanlar ve SEO uygulamalarının gerçekleştirildiği sayfalar olduğunu görebilirsiniz. Kullanıcıların bir ürün, hizmet ya da bilgiyi aradıklarında ilk sıralarda yer alan sayfalara itibar etmesi sebebi ile bu uygulamalara özen göstermeniz faydanıza olacaktır.

Tüm web sitelerinin amacı arama motorlarında aratılan kelimelerde doğal olarak ilk sıralarda yer almaktır. Bunu sağlamak için doğru hizmetler verebilecek firmalarla işbirliği içerisinde olmanız önem kazanmaktadır. Yapılacak olan SEO çalışmaları sayesinde sitelerinizin kullanıcıların ilk tercihi haline gelmesi de mümkün olacaktır.

İnternette kullanıcıları: % 70 doğrudan bilgi araması yapıyor. Bunun % 80'i arama motoru kullanıyor. İnternetteki milyarlarca web sitesinin arasında arama sonuç listelerinde en ön sırada bir pozisyon elde etmek için birçok parametreye dikkat edilmesi gerekiyor. Sadece Google 2004 yılında 4,3 milyar Web sitesi indekslenmiştir. Internet marketini ve arama motoru optimizasyonu alanında edinmiş olduğumuz uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübelerine dayanarak bir komple bir optimizasyon paketi sunarız.