Web Tasarım

Giza Medya; web tasarım ajansı, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, Giza Medya web tasarım kültürünün temelidir.Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.

Giza Medya web tasarım ajansı, kurumsal web sitesi veya e-ticaret projeleri siparişlerinde aşağıdaki tasarım süreçlerini adım adım uygular. Diğer taraftan web tasarım işleminin yapılması sadece projenin ilk ayağıdır. Web sitesinin yapılması yeterli değildir. Yaşatılması ve Yayılması gibi en az web tasarımının yapılması kadar önemli iki unsur daha vardır. Web sitesinin Yaşatılması aşaması için, proje siparişinde de yer alması koşuluyla, Giza Medya web tasarım ajansı, içerik yönetim sistemleri geliştirilir ve bu içerik yönetim sisteminin eğitimi verilir.

E-Ticaret

Alışveriş yapmak her insanın ihtiyacı ve vazgeçilmez tutkusudur. Son yıllarda herkesin elektronik ortamda alışverişe daha fazla yönelmesi üreticileri ve pazarlama firmalarını değişik yöntemlerle müşteri bulmaya yöneltti. Her ne kadar eskisi kadar mağazadan almak popüler olmasa da yeni açılan alış veriş merkezleri duruma farklılık katmaya başladı. Bütün bunların yanı sıra e-ticaret hergün yükselmeye devam ediyor. Artık mağza mağza gezip saatlerce sıra beklemek, devamlı kıyafet bakmaktan yorulmak yavaş yavaş tarihe karışıyor.

E-ticaret her geçen gün daha da büyüyüp ve vaz gecilmez bir sektör olmaya adım adım yaklaşıyor. Öyle ki geçtiğimiz senelerde internet üzerinden online yapılan alışveriş, sıcak ve keyfli alışveriş olarak tabir edilen fiziki satışları geçmiş durumda. Aradığını bilen ve keyifli bir alış verişin keyfini sürmek isteyenler e-ticaret siteleri sayesinde zamandan tasarruf ediyorlar. E-ticaretin sisteminin ne kadar önemli olduğu son zamanlarda daha da çok anlaşılmıştır. E-ticaret önemi farklı alışveriş şekillerinden daha değişik bir anlamda ilgi çekiyor.

E-ticaret sitelerinde ne kabin sırasında bekleniyor nede kasa sıralarında. Müşteri memnuniyetinin ne kadar değerli olduğunun anlayan ve farkına varan mağzalar e-ticaret önemi ve gerçeğinin daha çok anlıyor. E-ticaretin önemi, firmaların cırolarını yükseltmesinde de büyük payı vardır. Bu yeni sistemler e-ticaret, daha önceki satış istatistiğine oranla firmalara daha az masraf ile daha fazla kar yapmalarını mümkün kılıyor. Bu Senelerde geçmiş yıllara nazaran e-ticaret çok daha populer hale geldimiştir. Bu sistemi kullanan firmalar e-ticaret gerçeğinin ve boyutunun ne kadar büyük olduğunu anladılar. Beklenmedik kampanyalar, ve bedenleri kolayca ulaşılabilinen ürün grupları, geniş renk çeşitleri, geniş müşteri hacmi ile e-ticaret hacmi her geçen gün beklenenden fazla ilgi görüyor. Üstün güvenlik politikaları ve güvenlik sertifikaları ile e-ticaret sistemleri en güvenli ticaret ve alış veriş noktasından biri haline geliyor.

Grafik Tasarım

Grafik tasarım çalışmalarında kurumsal kimlik çalışması,logo ve afiş çalışamaları gibi geniş bir yelpazede hizmet vermekteyiz. Grafik tasarım çalışmalarında öncelikle tasarım çalışması öncesinde firmanın yakından tanımak önemlidir, amacı ve hedefleri gibi genel planlamasını iyi bilmek gereklidir. Tasarımı yapılan kurumsal kimlik çalışmasının tüm basılı materyallerinin diğer firmalar nezdinde başarılı bir şekilde temsil etmelidir. Seçilecek renkler amblem firmanın hedeflerini ve amacına uygun olmalıdır. Diğer basılı materyallerde firmayı kurum içi ve kurum dışında da başarılı bir şekilde temsil eder. Afiş ve billboard tasarımları gibi dış mekanlarda kullanılan materyallerin tasarımları ise ofis içindeki basılı materyallerden çok farklı bir konumdadır. Bu basılı materyallerin tasarım aşamasında hedef kitleyi ve mesajın nasıl verileceği konusunda hassas bir çalışma izlenilmesi gerekmektedir. Seçilen fonttan kullanılan görselllerin kalitesine kadar tüm çalışma önemlidir. E-ticaret ve web tasarım çalışmalarındaki arayüz tasarımları ise kullanıcı deneyimli ve kullanıcı dostu olarak tasarlanmalıdır. Yapılacak tüm tasarımlar kullanıcı hedefli olmalıdır görsel kalitenin üst düzeyde olması önem arz etmektedir.

Baskı & Matbaa

Kartvizitten kataloğa, el ilanından broşüre, Amerikan servisten imsakiyeye kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan matbuu.com, Çağrı Merkezi, Yardım Merkezi ve Canlı Destek uygulaması ile her türlü teknik bilgi ve desteği de sağlıyor.

Alanlarında uzman yazılım ekibi, çağrı merkezi ekibi, operasyon ekibi, grafik tasarım ekibi, baskı ve baskı sonrası ile ilgilenen ekipten oluşan Matbuu çalışanları, kullanıcılarına en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sunabilmek için çalışıyor.

Seo & Sem

En uygun fiyatlarla en kalitesi baskı hizmetini sunmayı amaç edinmiş gizamedya.com ile “artık herkesin kendi matbaası oldu!”

Arama motorlarında insanların herhangi bir ürün, hizmet ya da bilgiyi aramaları durumunda ilgili sayfaların gözler önüne getirildiğini görebilirsiniz. İlk sıralarda yer alanların ise içerik bakımından tatminkar niteliklere sahip olanlar ve SEO uygulamalarının gerçekleştirildiği sayfalar olduğunu görebilirsiniz. Kullanıcıların bir ürün, hizmet ya da bilgiyi aradıklarında ilk sıralarda yer alan sayfalara itibar etmesi sebebi ile bu uygulamalara özen göstermeniz faydanıza olacaktır.

Tüm web sitelerinin amacı arama motorlarında aratılan kelimelerde doğal olarak ilk sıralarda yer almaktır. Bunu sağlamak için doğru hizmetler verebilecek firmalarla işbirliği içerisinde olmanız önem kazanmaktadır. Yapılacak olan SEO çalışmaları sayesinde sitelerinizin kullanıcıların ilk tercihi haline gelmesi de mümkün olacaktır.

İnternette kullanıcıları:

% 70 doğrudan bilgi araması yapıyor. Bunun % 80'i arama motoru kullanıyor. İnternetteki milyarlarca web sitesinin arasında arama sonuç listelerinde en ön sırada bir pozisyon elde etmek için birçok parametreye dikkat edilmesi gerekiyor. Sadece Google 2004 yılında 4,3 milyar Web sitesi indekslenmiştir. Internet marketini ve arama motoru optimizasyonu alanında edinmiş olduğumuz uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübelerine dayanarak bir komple bir optimizasyon paketi sunarız.

Ülke

Şehir

Sektör

Proje