Giza Medya Tasarım Proje Yönetimi ve Internet Danışmanlığı olarak 19 yıldır yaratıcı ve uzman kadromuz ile web tasarım , grafik tasarım , logo tasarım , flash tasarım , diğer grafik çalışmaları ve reklam-tanıtım hizmetleri vermekteyiz. Günümüzde;reklamın iyisi kötüsü olmaz; mantığı ile birçok firma , birçok reklam ve tanıtım platformunda sektörlerinin önderleri arasında yerlerini almaktadır.Giza Medya olarak biz sizi birçok reklam ve tanıtım platformunda tanıtıp sektörde adınızın duyulmasını sağlıyoruz.Internet ortamında sizin için yapacağımız reklam çalışmaları , günümüz rekabetçi piyasasında firmanızı en güzel ve giderek büyüyen internet pazarında en uygun şekilde tanıtacaktır.Bu konuda firmamızın 15 yıllık bilgi , deneyim ve tecrübeleri bize ve siz değerli müşterilerimize güven vermektedir. Sizin gücünüz , bizim hayal gücümüz; politikası ile işletmenizi sanal dünyada en iyi yere getirmek , isminize daha da değer katmak , aklınızdakileri bilgi ve tecrübemizle harmanlayıp optimize etmek bizim işimiz.

 • Kurumsal Web

  Kurumsal web Projeniz; hedef kitlenizin, ürünlerinize veya hizmetlerinize en kolay şekilde ulaşmalarını, gelişme ve yeniliklerinizden en hızlı şekilde haberdar olmalarını sağlar.

 • E-Ticaret

  E-Ticaret projeniz; işletme giderlerinizi minimum seviyeye indirerek ürünlerinizi veya hizmetlerimizi ekonomik,hızlı ve güvenle müşterilerinize ulaştırmanızı sağlar.

 • Seo & Sem

  Kurumsal web, e-ticaret, blog vb. projelerinizin, hizmet ya da ürünlerinizin arama motorlarında bulunabilirliğini arttırarak en üst sıralarda listelenmenize olanak sağlar.

 • Grafik & Baskı

  Kurumsal kimliğinizi oluşturup, logo, katalog, kartvizit ve firmanıza özel tasarımlar yaparız.Tasarım, içerik, işlev ve kullanılabilirlik olarak firmanızın ihtiyacızını karşılarız.